Home » Testy » Rozdielová hra: Zistite, aké pôsobivé sú vaše vizuálne schopnosti.

Rozdielová hra: Zistite, aké pôsobivé sú vaše vizuálne schopnosti.

Na absolvovanie tohto testu potrebujete výborný zrak. Myslíte si, že na to máte?

Ako sa dnes máte? Možno si potrebujete oddýchnuť? Nebojte sa, tento test vám zaberie len niekoľko minút. Jeho cieľom je umožniť vám relaxovať a uvoľniť sa. Urobte si teda pohodlie a užite si týchto pár chvíľ relaxu. Začnite hneď, ako sa budete cítiť pripravení.

Aké sú pokyny pre tento test?

Dnes vám predstavíme dva obrázky krásnej rodiny pri grilovaní. Tieto dva obrázky sú veľmi podobné, takmer identické. Existujú však malé detaily, ktoré oba obrázky odlišujú. Aby ste uspeli, snažte sa sústrediť a používať analytickú myseľ, aby ste mohli zohľadniť všetky detaily.

Čtěte také  Vizuálna úloha: Máte 60 sekúnd na to, aby ste našli 7 rozdielov v tejto skupine tučniakov!

Test ukončite až vtedy, keď si budete istí, že ste identifikovali všetky rozdiely medzi oboma rodinnými fotografiami.

© Pextex

sú bolesti hlavy, a obmedzíte riziko ochorení súvisiacich so stratou pamäti. Tiež je dôležité vedieť, že testy, ako sú tieto, sú dobrým spôsobom, ako posúdiť vaše intelektuálne schopnosti a zároveň ich zhodnotiť. Prostredníctvom tohto druhu testov nielenže zistíte medzery, ktoré by ste mali vyplniť, ale naučíte sa aj lepšie sústrediť a lepšie využívať údaje, ktoré máte k dispozícii.

Je čas podať riešenie.

Úprimne blahoželáme tým, ktorým sa podarilo nájsť všetky rozdiely medzi týmito dvoma rodinnými fotografiami. Blahoželáme aj tým, ktorým sa podarilo nájsť aspoň jeden rozdiel medzi týmito dvoma obrázkami.

Čtěte také  Na tomto obrázku je čašník dychtivý po jeho sprepitnom. Nájdite to za 30 sekúnd!

Tým, ktorým sa to nepodarilo, možno ste sa dostatočne nesústredili? V každom prípade sa nebojte, odpovede vám poskytneme. Aby ste to mohli urobiť, musíte sa na oba obrázky pozrieť ešte raz. Celkovo medzi nimi boli tri rôzne detaily. Aby sme vám pomohli, prinášame vám riešenie v podobe obrázkov.

© Pextex

Dúfame, že ste sa pri tomto teste dobre zabavili. Ak áno, pozývame vás, aby ste ho zdieľali na svojich sociálnych sieťach.


Saskia Karsen
O autorze, Saskia Karsen