Home » Testy » Rozdielová hra: Ak za 25 sekúnd nájdete 3 rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami, ste génius.

Rozdielová hra: Ak za 25 sekúnd nájdete 3 rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami, ste génius.

Testy sú dobrým spôsobom, ako trénovať mozog aby fungoval efektívnejšie a reagoval rýchlejšie. Môžu určiť inteligenciu prostredníctvom úvah alebo testovali reakčnú schopnosť prostredníctvom Referenčné hry.

V tomto teste budete musieť byť dôkladní a venovať pozornosť pravidlám, ktoré sú oznámené. Princíp tejto hry je jednoduchý: Dva takmer rovnaké obrázky a je potrebné nájsť rozdiely. Ide teda o nájdenie 3 rozdielov medzi dvoma obrázkami v priebehu maximálne 25 sekúnd. Čím kratší je čas potrebný na nájdenie odpovedí, t. j. menej ako 25 sekúndčím väčšia je vaša inteligencia.

Čtěte také  Dokážte všetkým, že ste múdrejší ako génius, a nájdite muža na tejto fotografii.

©Fondaction-alsace

Našli ste odpovede v časovom limite?

Mnohým ľuďom, ktorí sa zúčastnili tohto testu, sa podarilo nájsť odpovede, ale nie za 25 sekúnd. Na to, aby ste to dokázali, je potrebný skutočný génius. objaviť 3 rozdiely medzi obrázkami v takom krátkom čase. Neochvejný zmysel pre sústredenie v kombinácii s neuveriteľným schopnosť pozorovať čo umožňuje rýchle prehľadávanie oboch obrázkov. Ide o vlastnosti, ktoré sú v spoločnosti vysoko cenené, pretože sú často synonymom veľkej inteligencie.

Nemohli ste nájsť rozdiely?

Nie je ľahké nájsť rozdiely medzi dvoma takmer identickými obrázkami v takom krátkom čase. Ak teda nedokážete nájsť odpovede, neznamená to, že ste zlyhali. Aj tí najinteligentnejší ľudia robia chyby, v určitých situáciách sa dostávajú do problémov a môžu tiež zlyhať.

Čtěte také  Iba géniovia nájdu 5 rozdielov za menej ako 20 sekúnd!

Tu sú odpovede na tento test

Výsledok tejto rozdielovej hry je na nasledujúcom obrázku. Môžete porovnať nájdené rozdiely alebo sa jednoducho pozrieť na riešenie hry.

©Fondaction-alsace


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej