Home » Testy » Medzi týmito dvoma ilustráciami sú 3 rozdiely. Je na vás, aby ste ich našli!

Medzi týmito dvoma ilustráciami sú 3 rozdiely. Je na vás, aby ste ich našli!

V dnešnom teste, Do 2 obrázkov skunka sa vkradli 3 rozdiely. Vedeli ste, že toto zviera strieka svoje zapáchajúce sekréty, aby sa chránilo? Áno, je to prirodzený obranný mechanizmus, ktorý môže dosiahnuť výtrysky dlhé viac ako 5 metrov. Aby ste sa vyhli postriekaniu, nemali by ste sa k tejto šelme približovať a už vôbec nie ju dráždiť. Poďme do hry a nájdime rozdiely, ktoré sa skrývajú na tomto obrázku.

©Mixxradio

Nájdite 3 rozdiely v tejto zábavnej hre!

Táto hra je špeciálne navrhnutá pre deti, pretože jej cieľom je stimulovať ich vizuálny a kognitívny rozvoj a zároveň im priniesť dobrý pocit. Deti potrebujú okrem štúdia aj hry a voľný čas, aby na zlepšenie ich intelektuálnej výkonnosti.

Čtěte také  Optická ilúzia: Dokážete, že máte výnimočné vizuálne schopnosti, a nájdete falošné logo Twitteru?

Táto hra je zábavnou výzvou a aktivitou, ktorá im môže pomôcť zlepšiť ich myslenie, ale môže ich tiež naučiť dôležité pojmy, ako je vytrvalosť a trpezlivosť. Jasné farby a atraktívne zvieratko upútajú ich pozornosť a povzbudia ich, aby prijali túto výzvu. S dieťaťom sa môžete hrať aj vy, aby ste ho motivovali alebo mu pomohli.

Ak chcete nájsť rozdiely, musíte sa uplatniť a byť metodický. Svojmu dieťaťu môžete dať nasledujúce tipy, ktoré mu pomôžu rýchlejšie nájsť rozdiely. Povedzte dieťaťu, aby si na začiatku pozorne prezrelo obrázky podrobne a získalo celkový pohľad. Povzbuďte ho, aby sa pozrelo na každú časť obrázka a zaznamenalo rozdiely, ktoré vidí. Najlepšou technikou je skenovať obrázok sprava doľava a zhora nadol. Ak chcete dieťa motivovať, môžete ho požiadať, aby poukázalo na rozdiely a nahlas ich pomenovalo. Ak má dieťa problém nájsť rozdiely, neváhajte mu poskytnúť nápovedy alebo návrhy, ale v čo najväčšej miere ho nechajte, aby ich našlo samo. Nakoniec nezabudnite svoje dieťa odmeniť, ak sa mu hra podarí. To ich bude motivovať nabudúce.

Čtěte také  Logický test: Čo je na obrázku zlé? Máte 10 sekúnd!

Riešenie

Gratulujeme, ak sa vám podarilo nájsť všetky rozdiely medzi obrázkami! To svedčí o tom, že máte vynikajúce pozorovacie schopnosti. Ak máte stále problémy s nájdením všetkých rozdielov, nebojte sa, riešenie vám poskytneme na obrázku nižšie.

Mixxradio

Zistené rozdiely boli :

  • Krk skunka, ktorý je na prvom obrázku čierny.
  • Žltý kvet vpravo nemá čierny stred.
  • Kvet vľavo je na rozdiel od toho hore úplne biely.

Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej